Finanční účetní Ostrava

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Výrobní závod v Ostravě hledá finanční účetní, který by se starala o přidělenou agendu. Pokud máte zkušenosti se zpracováváním účetnictví ve větší společmosti, ozvěte se mi. :-) Ráda s Vámi proberu detaily pozice. Těšte se na prima kolegyně na účtárně, přátelskou firmení kulturu a řadu benefitů.

  • zpracování přijatých či vydaných faktur

  • zpracování cestovních dokladů

  • zpracování drobné statistiky či analýz

  • řešení pohledávek

  • spolupráce s ostatními členy finančního oddělení na mimořádných úkolech

  • spolupráce při vytváření pravidelných reportů

Profil kandidáta

  • min. 2 roky praxe z výrobní společnosti

  • znalost české účetní a daňové (zejména DPH) legislativy

  • komunikační a organizační dovednosti, analytické myšlení

  • samostatnost

  • dobrá znalost práce na PC

  • týmová spolupráce

Nabízíme

  • zkušenosti z mezinárodní automotive společnosti

  • 5 týdnů dovolené

  • čisté a velmi přátelské pracovní prostředí s rodinným zázemím

  • flexibilní pracovní doba s pevným jádrem od 9:00 – 14:00

  • jazykové kurzy AJ

  • stravenky

  • flexi passy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4033386  Dátum zverejnenia: 15.2.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.