Technický facility manager

Praha

Popis pozice

Pro velkou administrativní budovu v Praze hledáme facility managera s dobrou znalostí angličtiny a zkušeností s technickým facility managementem.
• Zajišťování bezproblémového technického Facility Managementu objektu

• Řízení týmu údržbářů, subdodavatelů servisů, revizí a dalších služeb

• Řešení klíčových otázek souvisejících s provozem (obnova a zlepšování stavu technického vybavení, hledání dalších zlepšení nastavení a využívání techniky)

• Sestavení a kontrola rozpočtu a jeho čerpání

• Příprava pravidelných měsíčních reportů pro klienta

Profil kandidáta

• Vzdělání se zaměřením na elektrotechniku, strojírenství či TZB

• Praxe min. 2 roky v technickém facility managementu

• Vynikající znalost TZB, ZTI, MaR a preventivní údržby

• MS Office, BMS (Building Management System), CAFM software

• Anglický jazyk na komunikační úrovni

• ŘP sk. B

Nabízíme

• Odpovídající mzdové ohodnocení + motivační bonus

• Velmi dobrou dostupnost pracoviště (širší centrum Prahy)

• Zajímavé technologie v moderní budově

• Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti

• Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4036425  Dátum zverejnenia: 20.2.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.