IT Support / Helpdesk - Práce z domova - Teplicko

Ústecký kraj

Popis pozice

Umíš anglicky a vyznáš se perfektně v MS Office a internetovém prostředí? Možná hledáme právě tebe.

Pro mezinárodní společnost hledáme IT support, který bude pomáhat zaměstnancům při řešení problému během migrace systémů.

  • Budete řešit problémy a požadavky při migraci systémů mezinárodní firmy.

  • Pohyb ve více internetových prostředí

  • Pomoc uživatelům s přihlašováním do Outlooku, OneDrive, Teams, SharePoint

  • Pomoc uživatelům při práci ve vice identitách (jiná identita v Outlooku, OneDrive, Teams a jiná identita ve webovém prohlížeči, případně vice prohlížečích)

  • Pomoc uživatelům s komunikací s ostatnimi uživateli v jiné Office 365 organizaci

  • Komunikace v Českém i Anglickém jazyce - v psané i telefonické formě

  • Vzdálená podpora uživatelů hlavně přes MS Teams, případně Quick Assist

  • Práce rozdělena do 2 směn ( 7:30 - 15:30 / 10:30 - 18:30 )

Profil kandidáta

  • Plynulá komunikace v angličtině i češtine

  • Uživatelsky orientovaný přístup a velká trpělivost

  • Výborná znalost práce ve Windows 10, Office, OneDrive a Teams

  • Vystudovaný obor Informačn technologie nebo zkušenosti na obdobné pozici podmínkou

  • Ochota dostavit se do firmy - Teplicko

Nabízíme

  • Rozjezd nového projektu ( cca na 3 měsíce s možností prodloužení )

  • Mzda 30 000 - 33 000

  • Práce převážně z domova

  • Technikou Vás vybavíme

  • Skvělá příležitost začít svou kariéru v IT

  • Další benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349
ID: 4036780  Dátum zverejnenia: 22.2.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.