Plánovač výroby s AJ se znalostí principů Lean

Zlínský kraj

Popis pozice

Nezbytná pozice, která v naší výrobě nesmí chybět! Důležitá je praxe, jako Plánovač ve výrobní společnosti, kvalitní AJ, znalost a chuť podílet se na zlepšování principu štíhlé výroby.

  • plánování procesů v jednotlivých fázích výroby

  • podílení se na implementaci Lean manufacturing a Kaizen ve výrobě

  • podpora nákupního oddělení při zabezpečení materiálu a optimalizaci zásob

  • koordinace aktivity subdodavatelských firem

  • vytváření simulací a aktualizací výrobního plánu v souladu s požadavky zákazníků

Profil kandidáta

  • SŠ, VŠ vzdělání se zaměřením na problematiku logistiky, optimalizaci procesů a pod.

  • Angličtina na úrovni B1/B2

  • praxe na obdobné pozici minimálně 5 let

  • prokazatelná znalost principů LEAN, KAIZEN nebo jiného systému trvalého zlepšování

  • schopnost určovat priority, vyhledávat potenciál ke zlepšení a schopnost pracovat pod tlakem

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání v prostředí silné nadnárodní společnosti

  • příjemné a dynamické pracovní prostření

  • motivující finanční ohodnocení dle schopností a zkušeností

  • nadstandartní systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, roční finanční bonus v závislosti na dosažených výsledcích, pravidelná roční valorizace mzdy, bonusy za odpracované roky, příspěvky na soukromé životní/penzijní připojištění, příspěvek na stravování, jazyková výuka na pracovišti aj.

  • možnost osobního i profesního rozvoje

  • práci na zajímavých projektech

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4038310  Dátum zverejnenia: 25.2.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.