Vedoucí Supply Chain & Customer Service

Praha, Česko

Popis pozice

Co bude vaší náplní práce:

  • Řízení svěřených projektů po stránce supply chain

  • Vedení týmu 2-3 kolegů – vedení docházky, plánování cílů, hodnocení apod.

  • Komunikace se zákazníky – zpracování zákaznických potřeb, objednávání materiálu, kontrola dodání, případné řešení reklamací

  • Kontakt s dodavateli – nákup surovin pro výrobu

  • Spolupráce na plánování výroby u svěřených projektů

  • Podpora a úzká spolupráce s oddělením kvality a výroby

  • Spolupodílení se na tvorbě nových a zlepšování současných procesů

Profil kandidáta

Co by vám nemělo chybět:

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni – zákazníci jsou zejména ze zahraničí

  • Zkušenost s vedením menšího týmu/s mentorováním

  • Znalost jednotlivých procesů z výrobní firmy

  • Znalost práce s MS Excel – budete překlápět data ze SAP, upravovat pro reporting atd.

  • Pokud jste se SAP již potkali, budeme rádi, ale velmi rychle vás dokážeme zaškolit :)

Nabízíme

Co vám společnost na oplátku nabídne:

  • Zajímavou a rozmanitou práci na nových i stávajících projektech

  • Práci v příjemném kolektivu a v neformálním prostředí

  • Smlouvu na dobu neurčitou

  • 5 týdnů dovolené

  • Stravenky (115 Kč/den)

  • Možnost Home Office

  • Mobilní telefon, notebook k soukromému využití

  • Flexibilní pracovní dobu (pevné jádro mezi 9-15)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Maivaldová
+420 703 865 347
ID: 4039487  Dátum zverejnenia: 27.2.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.