Inženýr kvality

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáte pracovní výzvu, v rámci které využijete své zkušenosti z oblasti kvality či procesního inženýrství? Pak by Vás mohla zaujmout pozice INŽENÝRA KVALITY, kterou nyní obsazujeme pro našeho non-automotive klienta v Kopřivnici.

Pokud Vás láká práce v moderní firmě, která má renomé, zajímavý produkt a které i v době covidové rostou zakázky, pak budeme rádi, když nám zašlete Váš životopis.
  • monitorování a kontrola výrobních procesů
  • řešení kvality stávajících i nově zaváděných produktů do výroby
  • rozvoj kvality - nastavování standardů
  • tvorba/ úprava kontrolních plánů a pokynů pro kontrolu výrobků
  • komunikace se zákazníkem, řešení reklamací
  • analýza kořenových příčin, tvorba nápravných opatření

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání (kvalita/strojírensví..) nebo 3 roky zkušeností v oblasti kvality
  • pokročilá úroveň AJ (komunikace se zákazníky)
  • výborné komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

– 25 dnů dovolené
– zázemí stabilní a rostoucí společnosti
– flexibilní pracovní doba
– stravenky
– prémie / bonusy
– příspěvek na penzijní / životní připojištění
– cafeterie
– notebook, mobilní telefon

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4040547  Dátum zverejnenia: 2.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.