Mistr montáže - elektro

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s řízením výrobního týmu v elektro výrobě? Tak to by Vás mohlo zajímat místo ve stabilní, české společnosti, která se zabývá výrobou výrobních strojů!

  • Řízení menšího týmu elektromontérů, kteří montují stroje a rozvaděčové skříně

  • Dohled nad dodržováním pracovní morálky a plnění zadaných úkolů

  • Pomoc s výrobou a servisem strojů a rozvaděčů

  • Kontrola dodržování bezpečnosti práce

  • Odpovědnost za kvalitu vyráběných strojů

  • Občasné cestování v rámcí montáží u zákazníků - většinou po ČR, výjimečně zahraničí

Profil kandidáta

  • Vzdělání zaměřené na elektro

  • Zkušenosti s řízením výrobního elektro týmu

  • Platná vyhláška 50/78 sb.

  • ŘP sk.B

  • Základní úroveň AJ/NJ

Nabízíme

  • Mzda na základě zkušeností

  • Bonus za ochotu udělat něco navíc

  • Stravenky v hodnotě 70kč

  • 25 dní dovolené

  • Možností dalšího jazykového i odborného vzdělávání

  • Místo ve stabilní, české společnosti se silnou tradicí na poli strojírenství

  • Možnost procestovat zajímavé země v rámci světa

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4042823  Dátum zverejnenia: 8.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.