Konstruktér forem při vstřikování plastů

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro R&D kancelář v Plzni hledáme zkušeného kontruktéra forem pro vstřikolisy, který ocení možnost každodenní komunikace v angličtině nebo němčině.

  • Konstrukce vstřikovacích forem a měřících přípravků v software CREO

  • Tvorba výkresové dokumentace a kusovníků dle podnikových specifikací, norem a požadavků

  • Zpracovávání změn u stávajících designů

  • Poptávání citací pro nakoupené díly

  • Zpracovávání výpočtů pro návrhy dílu a sestav

  • Koordinace s ostatními odděleními a divizemi

  • Práce v systému SAP

Profil kandidáta

  • Strojírenské vzdělání

  • Zkušenosti s konstrukcí vstřikovacích forem

  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny - nadřízený je cizinec

  • Zkušenosti s jakýmkoliv CAD softwarem, CREO je značka ideál

  • Schopnost odhadovat možná rizika

  • Dobrá schopnost argumentovat a prezentovat

Nabízíme

  • Velmi atraktivní ohodnocení

  • 5. týdnů dovolené

  • Dotované stravování

  • Příspěvek na dopravu

  • Odměny na Vánoce

  • Kafeterie

  • Příspěvěk na penzijní připojištění

  • Zaměstnavatelem hrazené jazykové kurzy

  • Firemní akce

  • Zvýhodněný tarif

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4043002  Dátum zverejnenia: 8.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.