Inženýr kvality

Liberecký kraj, Česko

Popis pozice

Zajímáte se o projektovou fázi kvality v oblasti automotive?

Máte praxi z inženýrské pozice v kvalitě v rámci Tier 1?

A hledáte novou pracovní výzvu?

Jsou-li Vaše odpovědi kladné, mohla by Vás tato nabídka zajímat.

Hledáme Inženýra zákaznické kvality pro mezinárodního dodavatele automobilového průmyslu.
  • plánování a provádění konceptu kvality ve vztahu ke specifickým požadavkům zákazníka

  • spolupráce na vývoji projektu, tvorba kontrolního plánu výrobku a instrukce ke kontrole výrobku

  • optimalizace procesů plánovaní kvality a spolupráce na aktualizace FMEA

  • hlavní kontaktní osoba pro Tier 1 zákazníka v rámci všech oblastí kvality

  • řešení zákaznických reklamací a 8D, provádění analýz

  • koordinace procesu vytváření a shromažďování dokumentace pro PPAP

Profil kandidáta

  • alespoň 2 roky praxe z pozice inženýra kvality v automotive

  • anglický jazyk na pokročilé komunikativní úrovni podmínkou, němčina výhodou

  • zkušenost se zákazníky BMW, Daimler a/nebo Ford

  • zkušenost s PPAP, metodami kvality a QM systémy, technické výkresy, SAP

  • skvělé vyjednávací schopnosti, asertivita a schopnost efektivního řešení problému

Nabízíme

  • zázemí mezinárodní společnosti a její stabilní postavení na trhu

  • pestrou a dynamickou práci

  • týden dovolené navíc

  • výhodné podnikové stravování

  • vzdělávací program

  • jazykové vzdělávání

  • bonusy při plnění cílů

  • sportovní a kulturní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Rejmanová
ID: 4043423  Dátum zverejnenia: 9.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.