PHP vývojář – Greenfield projekt

Praha

Popis pozice

Skvělá příležitost pracovat na vývoji systémů pro zcela nové prostředí bez obav o integraci se staršími systémy! Do nového týmu, který se skládá s PHP programátorů, frontend vývojářů a UX designera, sháníme dalšího kolegu se znalostí PHP na úrovni mediora nebo seniora. Budete se podílet na vývoji e-shopu pro jednoho z největších prodejců nábytku v Evropě, k tomu je možnost střídaní projektů a vývoje interních aplikací a dalších softvérových řešení.

  • Práce na interním projektu u přímého zaměstnavatele

  • Zajímavý projekt na e-commerce platformě s obratem několika set milionů

  • Prostor pro vlastní nápady řešení problémů

  • Kladení důrazu na kvalitu před kvantitou

  • Práce v klidném prostředí (kanceláře do 10 lidí) s možností Home Officu.

Profil kandidáta

  • Vývoj v PHP alespoň 3 roky

  • Znalost JavaScript ES6, SQL (výhodou PostgreSQL), Git

  • Výhodou znalost frameworku Symfony3

  • Výhodou zkušenosti s Redis, Elastic Search, Nginx, npm

  • Dodržování standardů a umění psát čistý a udržovatelný kód

  • Zájem o stabilní a dlouhodobou spolupráci

Nabízíme

  • Rychlé výběrové řízení

  • Flexibilní pracovní doba (Home office/onsite v poměru 50/50)

  • Možnost práce na HPP i IČO

  • Lokalita - Zličín

  • Tvůrčí práci s využitím moderních technologií a velký prostor pro seberealizaci

  • Balíček benefitů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4043432  Dátum zverejnenia: 9.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.