Obchodní zástupce - kancelářská technika

Praha

Popis pozice

Pro společnost zabývající se prodejem a servisem technologií spojených se zpracováním dokomentů hledáme kolegy do obchodního týmu. Pokud máte zkušenosti v oblasti B2B obchodu s kancelářskou technikou a rádi byste se v tomto odvětí dále rozvíjeli, zašlete nám svůj životopis!
  • Péče a rozvoj vztahů se stávajícími klienty

  • Mapování trhu a vyhledávání nových obchodních příležitostí

  • Vedení obchodních jednání

  • Prezentace produktů, řešení a služeb

  • Příprava obchodních nabídek

  • Zodpovědnost za plnění stanových obchodních cílů

Profil kandidáta

  • Alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici v segmentu B2B

  • Přímá zkušenost s prodejem kancelářské techniky (tiskárny, scanovací technika, dokumentová technologie atd.)

  • Angličtina B1/B2 (především porozumění produktovým listům)

  • Obchodní a komunikační dovednosti

  • Reprezentativní vystupování

Nabízíme

  • Odpovídající fix + individualizovaný bonusový systém

  • Osobní automobil i k soukromým účelům

  • Stravenky

  • Placená dovolená navíc

  • Služební notebook + telefon

  • Vstupní školení a průběžný rozvoj znalostí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4044082  Dátum zverejnenia: 10.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.