Operátor/ka výroby ve třísměnném provozu, Louny

Ústecký kraj

Popis pozice

Nabízíme zaměstnání v prosperující společnosti s nadnárodním dosahem v oblasti výroby a vývoje komponentů pro automobilový průmysl, především palivových modulů, sacích a výfukových systémů.
Operátor výroby pracuje u stroje ve třísměnném provozu.

  • podává a odebírá materiál,

  • provádí vizuální kontrolu,

  • dohlíží na plynulý chod výroby.

Profil kandidáta

Požadujeme hlavně pečlivost, všímavost a samostatnost,

manuální zručnost a dobrý zrak.

Pokud nemáte zkušenosti s linkovou výrobou, nevadí, vše potřebné Vás naučíme.

Nabízíme

Nabízíme mzdu 17 800 Kč + bonusy

  • bonus za docházku a výkon (až 3 500 Kč)

  • příplatky za odpolední a noční směny,

  • stravenky a dotované stravné,

  • svozovou dopravu z okolí, nebo příspěvek na dopravu,

  • týden dovolené navíc

  • a jiné.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4044590  Dátum zverejnenia: 10.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.