Specialista nákupu s AJ

Středočeský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti nákupu či plánování materiálu?

Domluvíte se bez větších problémů anglicky?

Hledáte změnu a dlouhodobou stabilitu mimo automotive?

Aktuálně hledám kandidáta/kandidátku pro rozšíření nákupního oddělení ve výrobní společnosti přímo v Kolíně!

Náplň práce:

  • nákup přímého i nepřímého materiálu dle požadavků výroby

  • komunikace s dodavateli (tvorba objednávek, hlídání termínů, množství, kvality)

  • uvítáme vlastní iniciativu v hledání nových řešení a úspor

  • spolupráce s kolegy ve výrobě, plánování, logistice

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • AJ na komunikativní úrovni (další jazyk vítán)

  • orientace v MS Excel

  • praxe v oblasti nákup/plánování/logistika

  • spolehlivost a schopnost týmové práce

Nabízíme

  • stabilní pracovní poměr

  • roční bonusy

  • flexibilní pracovní dobu

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na penzijko

  • příspěvky na vzdělávací kurzy (AJ/NJ či jiné)

  • flexipassy, stravenky

Zaujala Vás nabídka? Přes "odpovědět" se přihlásíte do výběrového řízení.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4046956  Dátum zverejnenia: 16.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.