Finanční ředitel - zkušenosti ze stavebního sektoru!

Olomoucký kraj

Popis pozice

Hledáme energického, ambiciózního kandidáta s jiskrou ze STAVEBNÍHO SEKTORU výrobní společnosti, který má širší záběr a zajímá se o trendy finančního řízení, umí komunikovat, vedl tým ve výrobní společnosti a má strategii.

Nebýt pouze tím, kdo reaguje na vnější okolnosti, ale je především tím, kdo jim předchází a sám strategii vytváří. Nutný podnikatelský přístup, být otevřen diskuzím s týmem a mít talent na řízení ekonomiky ve výrobně-obchodní společnosti.
– Řízení finančního úseku společnosti
– Vedení a rozvoj týmu podřízených (účtárna + controlling + IT servis - do 15 lidí)
– Řízení produktového portfolia
– Controlling výrobních i obchodních procesů
– Úzká spolupráce s ostatními členy TOP managementu společnosti

Profil kandidáta

– SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
– Praxe na stejné nebo obdobné pozici ve výrobní společnosti
– Příjemné vystupování, aktivní a otevřený přístup, orientace na tým, dynamika a „podnikatelský přístup“
– Zkušenost s vedením lidí podmínkou
– Schopnost nastavovat procesy

Nabízíme

– Osobní a kariérní růst
– Vzdělávací kurzy, školení
– Příjemné pracovní prostředí , spíše neformální atmosféry
– Vstřícné a férové jednání
– Mobilní telefon, notebook a auto i pro soukromé účely
– 5 týdnů dovolené
– Dotované stravování, zvýhodněné ceny našich produktů, firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4048597  Dátum zverejnenia: 18.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.