Projektový manažer pro průmyslové rozvaděče - elektro vzdělání + SAP!

Olomoucký kraj

Popis pozice

Pracujte pro špičku v oblasti průmyslové automatizace, která čerpá z širokého technologického know-how nadnárodní skupiny. Hledáme osobnost, která se nezalekne zodpovědnosti, je ochotná investovat své pracovní nasazení spíše "od stolu" a při komunikaci se zákazníkem, nežli cestováním v terénu, dokáže uřídit sebe, menší tým i elektro projekty zároveň.
Těším se na CV s kontaktem, probereme detaily.

  • řízení projektů výroby průmyslových rozvaděčů nadnárodní společnosti

  • budete zpracovávat cenovou nabídku a zrealizujete celý projekt v požadované kvalitě a časové ose

  • na starosti budete mít celý projektový tým - plánování kapacit, delegování úkolů, motivaci, podporu týmu a komunikaci se zákazníkem

  • budete se podílet na přípravě výrobní dokumentace jednotlivých projektů

Profil kandidáta

  • uvítáme ve svém týmu toho, kdo má zálibu v technice a praxi min. 2 roky

  • SŠ/VŠ technického zaměření , nutné ELEKTRO VZDĚLÁNÍ

  • zkušenost se SAP, Excelem a to na velmi dobré úrovni

  • aktivní Nj, nebo AJ

  • pokud má být jakýkoli projekt úspěšný, vyžaduje dobré vedení, odvahu přihlásit se k odpovědnosti nejen za úspěchy, ale i neúspěchy a umět si ve stresových situacích zachovat chladnou hlavu a pokud možno racionální uvažování

  • u nás se nudit nebudete, nutná stresuodolnost a sladit se s naším tempem

Nabízíme

  • zázemí stabilní a neustále se rozvíjející nadnárodní společnosti, která má zájem na dlouhodobých stabilních a funkčních vztazích se svými zaměstnanci

  • čisté, klidné a bezpečné pracovní prostředí v nové výrobní hale

  • možnosti osobního růstu a dalšího vzdělávání

  • výborná dopravní dostupnost – máme přichystán i příspěvek na dopravu do zaměstnání a další zajímavé a výhodné firemní benefity (např. obědy zcela zdarma, firemní akce, dárek k narozeninám či pracovnímu jubileu, výhodné firemní mobilní tarify a mnoho dalšího

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4048599  Dátum zverejnenia: 18.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.