C# Developer v mezinárodní firmě

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Jste nadšený/á vývojář/ka? Ovládáte programovací jazyk C# levou zadní? K tomu hovoříte anglicky? Pokud vás navíc lákají zajímavé projekty a toužíte po stabilitě a podporě velké mezidnárodní společnosti, pak neváhejte a pojďme si o tom popovídat. :-) Ráda vám řeknu detaily. Věřím, že oceníte celou řadu benefitů, na které se můžete těšit.

  • Vývoj a práce na mezinárodních SW vývojových projektech v menších týmech (2-5 lidí)

  • Práce na projektech webových, desktopových i na mobilních aplikacích

  • Agilními přístup vývoje

  • Spolupráce s partnery na finálním řešení

Profil kandidáta

  • Min. 3 roky relevantních vývojářských zkušeností

  • Zkušenost s vývojem v prostředí .NET v jazyce C# a objektově orientovaném návrhu s ohledem na návrhové vzory

  • Zkušenosti s databázemi např. MS SQL

  • Chuť se dále vzdělávat a pracovat v týmu i samostatně

  • Proaktivní přístup

  • Anglický jazyk - komunikativní B1

Nabízíme

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti

  • Otevřená firemní kultura podporující růst talentů

  • Moderní a přátelské pracovní prostředí

  • Různorodá práci na zajímavých zahraničních projektech

  • Pružná pracovní doba včetně možnosti home office

  • Vzdělávací, rozvojové kurzy a jazykové kurzy

  • Aktivní využití anglického jazyka

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování formou stravenek

  • Notebook a mobilní telefon s možností soukromého využití

  • Bonusový systém nad rámec základní mzdy

  • Cafeterie

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4048764  Dátum zverejnenia: 18.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.