Kalkulant/přípravář

Praha

Popis pozice

Pokud máte zkušenost s kalkulací zakázek a tvorbou rozpočtů stavebních projektů, využijte příležitost přidat se do skvělé firmy, která navrhuje a vyrábí modulární stavby!

  • Sestavování materiálových kalkulací a kalkulací výkonů

  • Příprava, sestavování a kontrola rozpočtů

  • Tvorba cenových nabídek ve spolupráci s obchodním oddělením a projekcí

  • Výběr vhodných subdodavatelů, optimalizace nákladů

  • Kontrola a posouzení projektové dokumentace s ohledem na vytvořené normy

  • Aktualizace a údržba interního programu pro kalkulace RTS

  • Vyhodnocení cenových nabídek

Profil kandidáta

  • Vzdělání stavebního zaměření

  • Praxe v oblasti rozpočtů a přípravy stavební výroby (2 - 3 roky)

  • Znalost RTS, velmi dobrá znalost MS Office

  • Pečlivost a spolehlivost, odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • Odpovídající finanční ohodnocení

  • Možnost klasického HPP i spolupráce na IČO

  • Flexibilní pracovní doba

  • 3 Sick days

  • Dotované stravování

  • Kancelář v širším centru Prahy (Praha 8)

  • Perfektní kolektiv, ve kterém bude radost pracovat

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4049659  Dátum zverejnenia: 20.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.