Technik údržby

Plzeňský kraj, Česko

Popis pozice

Do zahraniční, výrobní společnosti v Plzni hledáme novou posilu se zkušenostmi s údržbou, která bude mít na starost dokumentaci a revize strojního vybavení společnosti.

  • Zajišťování a plánování pravidelných revizí a kontrol na tlakových nádobách, plynových a zdvihacích zařízeních, jeřábec atd.

  • Zajišťování odstranění závad a nedostatků při kontrolách a revizích

  • Spravování dokumentace ke svěřených strojům a zařízením

  • Odpovědnost za zajišťování revizí na svěřených zařízeních platných norem

  • Spolupráce s externími firmami

  • Podpora údržby

Profil kandidáta

  • Středoškolské vzdělání technického zaměření

  • Zkušenosti na obdobné pozici

  • Uživatelská znalost práce na počítačí - email, interní systém, Excel, atd.

  • ŘP sk.B

Nabízíme

  • Mzda 30.000 - 40.000Kč na základě zkušeností

  • Flexibilní pracovní doba

  • 25 dnů dovolené

  • Roční bonus

  • Cafeterie

  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění ve výši 2,5% mzdy

  • Každoroční navyšování mzdy

  • Výborná dotovaná mezinárodní kuchyně, široký výběr obědů

  • Jazykové kurzy

  • Zázemí silné, zahraniční společnosti

  • Svozová doprava ze směrů Toužim, Kaznějov, Holýšov

  • Výborná dostupnost MHD

  • Čisté a příjemné pracovní prostředí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4050201  Dátum zverejnenia: 22.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.