Manažer/ka finančního servisního centra - služební auto!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro mezinárodní společnost se sídlem ve Frenštátu pod Radhoštěm nově obsazujeme pozici Manažer/ka finančního servisního centra. Čeká Vás skvělý šef, spolupráce s mezinárodním týmem kolegů z finančních center, účast na mezinárodních projektech, práce s nejmodernějšími technologiemi v rámci zpracování účetnictvé/dat. Samozřejmostí je atraktivní finanční ohodnocení a řada benefitů včetně služebního vozu!

  • zodpovědnost za vedení účetnictví a financování závodů v ČR a Maďarsku

  • příprava skupinové a statutární závěrky podniku

  • vedení oddělení finanční účtárny (34 zaměstnanců)

  • zajistit implementaci a soulad s korporátními standardy, nástroji a procesy v oblasti zodpovědnosti

  • zajistit implementaci a soulad s korporátními a českými účetními standardy, a daňovou legislativou

  • příprava přiznání k DPPO

  • koordinace pojistných program společnosti

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ (nejlépe ekonomického směru)

  • Praxe v mezinárodní společnosti na podobné pozici min. 5 let

  • Znalost účetní a daňové problematiky

  • Pokročilá znalost AJ (slovem, písmem) - denní využití

  • Pokročilá znalost práce na PC (SAP, MS Office)

  • Aktivní přístup, dobré komunikační a organizační schopnosti

  • Zkušenosti s vedením lidí

Nabízíme

  • zázemí a know–how mezinárodní skupiny

  • příležitost pro rozvoj a kariérový růst

  • smlouva na dobu neurčitou

  • služební auto

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na penzijní připojištění – dle délky zaměstnání ve firmě

  • dopravné 2 Kč/km cesta do práce

  • příspěvek na brýle nebo kontaktní čočky

  • stravenky 100 Kč

  • možnost občasného home-office

  • pracovní doba pružná - 37,5 hodin /týdenní pracovní úvazek

  • roční bonusy (3,6 násobek mzdy)

  • příspěvek na rekreaci pro děti ve výši 2.500 Kč/na jedno dítě a rok

  • možnost nástupu i ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4050814  Dátum zverejnenia: 23.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.