Specialista EHS

Liberecký kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti EHS v automotive a chtěli byste je uplatnit ve firmě, která Vaší práci opravdu ocení? Jste pečliví a komunikace v angličtině Vám nedělá problém?

Pokud jste si na tyto otázky odpověděli ANO, hledáme právě Vás! Firma nabízí motivační finanční ohodnocení, řadu zajímavých benefitů, systém odborného vzdělávání a mnohem víc!

Pro mezinárodní firmu zabývající se výrobou komponentů pro automobilový průmysl, hledáme zkušeného
Specialistu EHS.
  • Zodpovědnost za provádění interních auditů a preventivních požárních prohlídek

  • Péče o zavedený systém EHS pro závod s 300 zaměstnanci

  • Vedení dokumentace BOZP, PO, provádění vstupních a periodických školení BOZP a PO

  • Předcházení nebezpečí, hodnocení rizik a návrhy opatření k odstranění/minimalizaci rizik

  • Vyšetřování příčin a okolností vzniku pracovních úrazů, vedení záznamů o úrazech a podkladů pro odškodnění pracovních úrazů a nemocí z povolání

  • Komunikace s dozorovými orgány v oblasti BOZP a PO

Profil kandidáta

  • Praxe alespoň 3 roky na obdobné pozici

  • Angličtina na pokročilé komunikativní úrovni pro častou komunikaci s centrálou

  • Orientace v systému managementu BOZP podle ČSN OHSAS 18001

  • Odborná způsobilost v prevenci rizik dle zákona č. 309/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů

  • Odborná způsobilost v požární ochraně dle zákona č. 133/1985 Sb., ve znění pozdějších předpisů výhodou

Nabízíme

  • Práci v nadnárodní americké společnosti s dlouholetou tradicí

  • Motivační finanční ohodnocení

  • 13. mzda

  • Týden dovolené navíc

  • Příspěvky na penzijní připojištění

  • Odměny při pracovních a životních výročích

  • Firemní výrobky se slevou

  • Závodní stravování

  • Jazykové a odborné vzdělávání

  • Individuální programy, rozvoj soft skills

  • Multisport karta

  • Příspěvky na dětskou rekreaci

  • Příspěvky na kulturní a sportovní akce

  • Závodní lékařská péče v areálu

  • Masáže, očkování, odměny dárcům krve

A řada dalších...

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Rejmanová
ID: 4052274  Dátum zverejnenia: 25.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.