Obchodní zástupce pro tepelná čerpadla / tepelnou techniku

Olomoucký kraj

Popis pozice

Pro špičku v oboru, která je mezinárodním výrobcem systémů vytápěcí, chladicí a klimatizační techniky, především solární systémy, tepelná čerpadla a kotle, se otevírá nová šance pro Obchodníky, kteří mají prokazatelnou zkušenost s tepelnou technikou.

  • Tvou klíčovou činností bude rozvoj prodeje našich produktů s hlavním zaměřením na prodej obnovitelných zdrojů

  • Máš prostor vybudovat si svoje vlastní portfolio – jedná se hlavně o akvizice, budeš vyhledávat specializované firmy a dále o ně pečovat

  • Budeš vést férová jednání se zájemci o náš produkt a postaráš se o to, aby zakázka klapla ke spokojenosti všech

  • Tvým regionem bude Severní Morava / Olomoucký kraj, za který budeš zodpovídat – jedná se o práce především v terénu

  • Reporting a úzká spolupráce s Regionálním manažerem

Profil kandidáta

  • Předchozí zkušenost s obchodem v našem segmentu, oblasti obnovitelných zdrojů (fotovoltaika, tepelná čerpadla, kotle apod …)

  • Zkušenost s akviziční činností

  • Technický background – budeme rádi, když budete mít technické vzdělání, není však podmínkou

  • Obchodní duch a příjemné vystupování

  • Orientace na výsledek, aktivní přístup, který se nespokojí pouze s fix. částkou (bonusy závisí jen na tobě, bez fin. stropu)

  • Výborné komunikační schopnosti

  • Technické myšlení, schopnost učit se novým věcem

  • Samostatnost, vysoká aktivita, orientace na výsledek

  • Aktivní řidič, ochota na sobě pracovat, zájem o prohlubování znalostí v oblasti obnovitelných zdroů, tepelné techniky/čerpadel, fotovoltaika apod.)

Nabízíme

  • Plat, který bude záviset pouze na Tobě, jak vysoký ho budeš mít

  • Firemní vůz, iPhone, iPad/notebook i k soukromému užívání

  • Protože je pro nás práce i zábavou, tak se budeš účastnit různých firemních akcí

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na stravné, na penzijní a životní pojištění je samozřejmostí

  • Chceš si doplňovat informace a prohloubit své znalosti v oboru? Pak jsi na správném místě!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4054070  Dátum zverejnenia: 30.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.