Údržba strojů a výrobních linek

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do KMENE výrobní společnosti hledáme nového kolegu, který pomůže zajistit bezproblémový chod výrobních linek a strojů. Pokud máte zkušenosti na obdobné pozici, pak budeme rádi, když nám zašlete svůj životopis.

Čeká na vás práce ve dvousměnném provozu (týden ranní/ týden odpolední) s fajn partou kolegů.

Vaší náplní práce bude:
  • oprava a údržba strojů a strojních zařízení ve výrobě (balící stroje, potravinové stroje, řezačky)
  • zajištění servisu při větších opravách
  • instalace výrobních technologií a jejich zapojení

Profil kandidáta

Hledáme kolegu, který:
  • má vzdělání v oboru elektro/ mechanik/ seřizovač (vyhláška č. 50 je velkou výhodou)
  • má zkušenost s údržbou strojního zařízení

Nabízíme

  • práci ve stabilní české společnosti
  • atraktivní finanční ohodnocení
  • dotované závodní stravování
  • kvartální docházkový bonus
  • zaměstnaneckou slevu na produkty
  • práci ve dvousměnném provoze

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4054756  Dátum zverejnenia: 31.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.