Svářeč s praxí i bez praxe - až 45 000 Kč/měs., zajištěné ubytování!

Dobříš, Česko

Popis pozice

Pracujte jako svářeč v Dobříši u Prahy!

Zajistíme vám hezké ubytování a svozy přímo na směnu zdarma.

Hledáme zkušené svářeče, nováčky v oboru i kutily, kteří se chtějí stát profesionálem.
Budete na pohyblivých svařovacích linkách svařovat díly do kompaktních bagrů světoznámého výrobce zemních strojů, bagrů a nakladačů.

Profil kandidáta

Svářet u nás může doslova každý, kdo má se svářením zkušenost.

V našem týmu jsou zkušení svářeči, ale rádi přivítáme i svářeče bez zkušeností, s propadlým průkazem nebo šikovné kutily – svářečský průkaz můžete při práci u nás obnovit, pokud ho vůbec nemáte, pomůžeme vám ho získat.

Nabízíme

Svářeči si u nás vydělají průměrně 38 000 až 45 000 Kč měsíčně v závislosti na praxi a zkušenostech.

Ke mzdě navíc můžete získat řadu zajímavých výhod, například:

  • zajištěné ubytování na pěkné a čisté ubytovně

  • svozy rovnou na směny ZDARMA

  • dotované závodní stravování nebo stravenky

  • týden dovolené navíc

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • různé vzdělávací kurzy

  • moderní, čisté a bezpečné prostředí s pitným režimem v celém areálu

a mnoho dalších.

Přiveďte kamaráda nebo ho doporučte na tuto pozici a získejte odměnu 3 000 Kč!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4055730  Dátum zverejnenia: 1.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.