Technicko-obchodní zástupce pro brusné nástroje / forma HO

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Stabilní společnost celosvětově patřící k předním výrobcům kvalitních brusných prostředků, přijme do svého týmu nového kolegu, který bude mít svěřený region od Severní Moravy po Východní Čechy. Kanceláří ti bude HO, který ti plnohodnotně vybavíme pro Tvoji práci. Důležitá je ochota cestovat a technický vhled při obchodování.

  • Akvizice - aktivní získávání nových zákazníků a projektů

  • na starosti region SEVERNÍ MORAVY A VÝCH. ČECH

  • Péče o stávající zákazníky

  • Plnění obchodních aktivit a prodejních cílů ve svěřeném regionu

  • Identifikace nových obchodních příležitostí a jejich správa

  • Příprava nabídek

  • Monitoring konkurence

  • Pravidelný reporting

Profil kandidáta

  • Velmi dobré komunikační, organizační a obchodní dovednosti

  • Zkušenosti na obchodní pozici s prodejem technického produktu alespoň 4 roky

  • Rozhoduje Vaše osobnost, ale zásadní je pro další jednání technická znalost brusiv / výrobního nářadí a velmi příbuzného segmentu!

  • Vysoké pracovní nasazení

  • Příjemné a reprezentativní vystupování

  • Flexibilita

  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

  • Práci na HPP ve stabilní silné nadnárodní společnosti s více jak stoletou tradicí

  • Práce formou Home Office bez kanceláře + 80% práce předevšm v terénu (zázemí pobočky v Brně)

  • Příjemné platové ohodnocení + provize + bonusy

  • Služební automobil i pro soukromé účely, notebook, mobilní telefon, tiskárna, vše pro práci na HO

  • 5 týdnů dovolené příspěvek na stravování home office

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou

  • Příjemný pracovní kolektiv

  • Nástup možný ihned/dohodou

  • Školení, firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4055985  Dátum zverejnenia: 2.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.