Referent zákaznického servisu s NJ - super benefity, moderní prostředí!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Domluvíš se německy? Jsi čerstvý absolvent nebo už za sebou nějakou praxi v administrativě či máš zkušenosti ze zahraničí? Rozšiřujeme tým referentů ve výrobní společnost v Českém Těšíně. Máme pro Vás zajímavou nabídku s množstvím atraktivních benefitů, čtěte dále..

  • denní emailová a telefonní komunikace v německém jazyce

  • denní komunikace s kolegy napříč firmou

  • péče o přidělené portfolio zákazníků

  • příprava cenových nabídek

  • zápis a správa zakázek

  • příprava smluv

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • Německý jazyk na úrovni B2

  • Praxe na obdobné pozice - velkou výhodou, nikoliv podmínkou (pozice je vhodná i pro absolventy)

  • Komunikativnost, dynamičnost, smysl pro detail

Nabízíme

  • HPP ve stabilní české výrobní společnosti

  • Kvartální odměni, roční odměny, podíl na HV

  • Osobní ohohodhocení

  • Jazykové kurzy zdarma

  • Pružná pracovní doba 7,5 hod.

  • Moderní pracoviště

  • Odpočinkové zóny

  • Příspěvek na stravování, závodní stravování - výběr z 5 jídel

  • Propacené přesčasy 50%

  • Dovolená 22 dní

  • Zdarma cvičení FyzioFit, služby psychoterapeuta

  • Tembuldingy a firemní akce

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • 5 tis. k narození dítěte

  • možnost nástupu ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4056987  Dátum zverejnenia: 6.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.