Obchodní zástupce - stavební stroje

Praha

Popis pozice

Pro významnou nadnárodní společnost hledáme obchodníka se zaměřením na stavební mechanizaci. Samozřejmostí je důkladné produktové školení, zajímavé bonusy a fajn kolektiv na pobočce v Praze!

  • Identifikace a aktivní rozvoj nových i stávajících příležitostí

  • Poznávání potřeb klientů s následným návrhem řešení na míru

  • Jednání přímo u firem, předvádění strojů na stavbách, účast na veletrzích

  • Odborné poradenství, zajištění servisních služeb zákazníkům

  • Péče o svěřené portfolio stálých zákazníků

  • Region Praha

Profil kandidáta

  • Středoškolské vzdělání technického směru

  • Zkušenosti s prodejem technických produktů (stavební mechanizace, nákladní auta, zemědelské stroje apod.)

  • Komunikativní a prozákaznický přístup

  • Profesionální a reprezentativní vystupování

Nabízíme

  • Fixní mzdu + bonusy z prodeje

  • Automobil i pro soukromé účely

  • Notebook a telefon

  • 5 dnů placeného volna navíc

  • Administrativní podporu skvělé obchodní referentky

  • Různorodou a zajímavou práci v oblasti technického obchodu

  • Možnost dalšího růstu a firemních školení

  • Stravenky

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4059451  Dátum zverejnenia: 11.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.