Vedoucí střediska - pozemní stavby

Praha

Popis pozice

Stavební společnost, která se soustředí především na státní zakázky, v současné době nabízí skvělou příležitost pro zkušené odborníky v oblasti pozemních staveb! Můžete se stát pravou rukou ředitele divize a vést menší tým na pobočce v Praze.
  • Komplexní zastřešení chodu střediska v Praze

  • Přímé vedení cca 5 lidí (stavbyvedoucí, příprava staveb)

  • Dohled nad dodržováním kvalitativních standardů staveb, účast na KD

  • Pravidelné porady s vedením, reporting

Profil kandidáta

  • Vzdělání stavebního zaměření

  • Praxe v oblasti pozemních staveb min. 5 let, ideálně i zkušenost na obdobné pozici

  • Manažerské, organizační a komunikační schopnosti na vysoké úrovni

  • ŘP sk. B

  • Autorizace výhodou

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí

  • Zajímavé projekty (komunitní centra, školy apod.)

  • Možnost získání autorizace za podpory zaměstnavatele

  • Navýšení mzdy po zkušební době

  • Služební automobil i k soukromým účelům

  • Výhodný mobilní tarif i pro rodinu

  • Stravenkovou kartu

  • Příspěvek na životní pojištění, penzijní připojištění

  • Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4060570  Dátum zverejnenia: 13.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.