Kontrolor výroby se zákl. orientací v SAP - nepřetržitý provoz

Olomoucký kraj

Popis pozice

Výzva pro realizaci Vašeho potenciálu v mezinárodní výrobní společnosti
– práce s informačním systémem SAP
– pravidelný dozor výrobních kolegů na směně pro zajištění bezchybného knihování výrobních dat
– zaučování a školení výrobních pracovníků
– spolupráce na řešení zjištěných problémů v rámci knihování s kolegy z různých oddělení (vedoucí směny, plánování výroby, řízení kvality, skladové hospodářství atd.)

Profil kandidáta

– proaktivní a komunikativní osobnost s přirozenou autoritou
– výhodou bude znalost anglického či německého jazyka, pro další profesní růst mezi odděleními
– základní znalost systému SAP velkou výhodou - KVALITNĚ ZAUČÍME!
– zkušenosti v oblasti plánování výroby výhodou
– ochota pracovat na 12hodinové směny

Nabízíme

– stabilní, dlouhodobé zaměstnání
– příspěvek na stravování (stravenky nebo dotované stravování)
– odměny k pracovním jubileím
– dárky při významných životních událostech
– a další zaměstnanecké benefity (sportovní aktivity, zdravotní péče, firemní slevové akce, zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4061777  Dátum zverejnenia: 14.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.