PHP developer (Laravel/Symfony) - Remote, IČO

Praha

Popis pozice

Hledáte novou pracovní příležitost v neformálním prostředí? Chcete přitom mít stabilitu a podílet se na dlouhodobých projektech? V tomto případě tato nabídka může být skvělou volbou pro Vás! Je otevřena ve firmě, která se specializuje na vývoj informačních systémů, inovativních aplikací a software SaaS a hledá dalšího kolegu do svého rozrůstajícího se týmu.

  • Vyvoj nového rozsáhlého informačního systém od základu

  • Vytváření kvalitního kódu na základě rychlých iterací

  • Pravidelný code-review, code-review navzájem

Profil kandidáta

  • Znalost PHP OOP (čistý kód, minimální duplikace kódu a schopnost iterovat kód z funkčního „testu“ do použitelné podoby, který se dá snadněji znovu použít)

  • Znalost Laravel / Symfony

  • Zkušenosti s optimalizací dotazů a použití memory cache

  • Znalost GIT

  • Kritické myšlení (schopnost přijmout a dávat zpětnou vazbu)

Výhodou:

  • Zkušenosti s automatickými testy

  • Vagrant / Docker / GitLab CI

  • Code review

Nabízíme

  • Možnost remote nebo onsite práce

  • Kanceláře v centru Prahy

  • Profesní rozvoj a možnost naučit se nový technologie

  • Možnost vytvořit některé komponenty jako Open-Source

  • Časovou flexibilitu

  • Spolupráce na IČO

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4062108  Dátum zverejnenia: 15.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.