Vydělávejte si mluvením 30.000Kč (administrativa)

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Jste komunikativní? Máte obchodního ducha a jste technicky zdatní? Tak tahle nabídka Vás bude zajímat!

Do přátelského prostředí do moderní společnosti v Ostravě hledáme nové kolegy na oddělení telefonické podpory.

Spokojenost v práci Vám zajistí zajímavá pracovní náplň a široká škála benefitů.

Jaká pracovní náplň na Vás čeká?

  • budete telefonická podpora zákazníků, kteří projevili zájem o naše služby (volání jen reagujícím zájemcům)

  • pomůžete zákazníkovi s výběrem nejvýhodnější nabídky a případně s nimi uzavírat smlouvu

Profil kandidáta

Hledáme kandidáty kteří:

  • mají SŠ s maturitou

  • jsou komunikativní

  • mají obchodního ducha

  • ovládají práci s PC a MS Office

Výhodou je, pokud:

  • máte podobnou zkušenost s prodejem

Nabízíme

  • základní mzda 20.000 Kč/měs.

  • za Vaši práci Vás náležitě odměníme bonusem až 10.000Kč - 20.000 Kč

  • směny od pondělí do pátku (od 8:00 - 20:00hod.)

  • smlouva na dobu neurčitou

– týden dovolené navíc

– stravenkový paušál

– 2 sick days

– zvýhodněné bankovní produkty

  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

  • zázemí moderní společnosti

  • kvalitní zaškolení o odborné způsobilosti podle zákona o distribuci pojištění od ČNB, na kterou Vám pomůžeme připravit, takže se nemusíte ničeho bát :)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zuzana Adamčíková
+420731634084
ID: 4063585  Dátum zverejnenia: 17.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.