Python tester ve farmaceutické společnosti - IČO - 6000 MD

Praha, Česko

Popis pozice

Pro našeho klienta, který se zabývá vývojem aplikací pro zdravotnictví, nemocnice a podporu businessu, hledáme Medior/Senior Testera pro Robot framework na IČO. Můžete se těšit na zázemí technologicky vyspělé společnosti s flexibilní pracovní dobou a možnost až 90% home office (po lockdownu, nyní 100% remote).
Co budete dělat:

  • spolupráce na tvorbě testovací strategie

  • tvorba akceptačních kritérií

  • tvorba skriptů pro automatické testování

  • návrh testovací infrastruktury

Profil kandidáta

Technické požadavky:

  • uživatelská znalost Jenkins, práce v GITu a AWS Glue, Robot Framework - výhodou

Jaké další zkušenosti?

  • 2 a více let praktické zkušenosti s Python automatizací

  • dobrá znalost Pythonu, případně Javy

  • zkušenost s deploymentem na AWS

  • zkušenosti s řízením testů, testovací architekturou

  • zkušenosti se Scrumem

Nabízíme

Zázemí společnosti, která se opakovaně stala TOP zaměstnavatelem roku

Flexibilní pracovní dobu

Možnost remote práce odkudkoli z ČR

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4063671  Dátum zverejnenia: 18.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.