Senior SAP Business Analytik modul MM/WM

Popis pozice

Ovládáš SAP modul MM/WM a hledáš novou, zajímavou pracovní příležitost?

Společnost, která sídlí v Teplicích a vyrábí, zpracovává a distribuuje ploché sklo pro stavebnictví, automobilový průmysl a solární průmysl hledá do svého interního IT teamu SAP business analytika modulu MM/WM.

Práci lze vykonávat z domova a do Teplic stačí zajet pouze 1-2x v týdnu. Firemní automobil je k dispozici i k soukromým účelům.

SAP analytik má na starosti a zodpovědnost za následující:

  • odpovídá za podnikové procesy v oblasti materiálové managementu (MM) a skladového managementu (WM)

  • plánuje, udržuje a vylepšuje obchodní procesy v systému SAP MM/WM

  • podílí se na návrzích řešení procesů SAP MM/WM

  • připravuje a realizuje řešení pro funkční aktualizace a rozšíření systému včetně jeho propojení s ostatními systémy/moduly

  • je v kontaktu s Development Center Managerem a s BPO (Business Process Owner), pro případ, že by došlo k odchylce od plánovaného řešení

  • provádí funkční a technické analýzy, ověřuje vývojové analýzy připravené vývojovým týmem v simulačním prostředí SAP ECC podle plánovaných řešení navržených uživateli v Business Print dokumentaci (BBP)

  • kontroluje a ověřuje kvalitu výstupů pro další fáze projektu (BBP, školení) poskytovaných konzultanty domény

  • podílí se na definici a provádění integračních testů, analyzuje uživatelské požadavky

  • je v trvalém kontaktu s BPO za účelem neustálého zlepšování procesů v modulu MM a WMS při využití aktuálních procesů a řešení

  • provádí technické poradenství uživatelům SAP MM/WM

  • zodpovídá za výstupy související s vývojem, zajišťuje jejich funkčnost a aktuálnost dle potřeb společnosti a uživatelů

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání technického směru, ideálně informačních technologií

  • velmi dobré znalosti procesů v modulech SAP MM a nejlépe také WM (minimálně 4 roky praxe, 2-3 roky práce na různých projektech), základní orientace v ABAP kódu výhodou

  • podložené zkušenosti v oblasti správy materiálového managementu

  • znalost Fiori, RF a SRM je výhodou

  • znalost propojení určitých modulů (např. MM a FI apod.)

  • velmi dobrá znalost angličtiny v ústní i písemné formě podmínkou

  • vynikající komunikační a organizační dovednosti

  • analytické myšlení, odpovědnost, organizační dovednosti, schopnost dotáhnout projekty do konce a v termínu

Nabízíme

  • pracovní poměr na dobu neurčitou v nadnárodní společnosti

  • zajímavou práci v mezinárodním kolektivu, včetně cestování

  • 13. a 14. plat

  • roční bonus

  • 1 týden dovolené nad rámec ZP, + 3 dny „sick days“

  • flexibilní pracovní dobu, Home Office

  • služební telefon s nabídkou paušálu 100,-Kč vč. DPH i pro soukromá volání a data

  • služební automobil i pro soukromé účely

  • systém zaměstnanecké cafeterie ve spolupráci se Sodexo Pass a.s.

  • příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek na rekreaci dětí

  • odborné vzdělávání v oboru je samozřejmostí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4068168  Dátum zverejnenia: 23.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.