Analytik/analytička ERP systému a webových aplikací

Praha

Popis pozice

Hledáme IT Analytika do interního IT týmu úspěšné české firmy, která vyrábí zemědělské stroje. Firma funguje od roku 1997 a exportuje své produkty do 35 zemí.

  • Analýza interního ERP systému a webových aplikací (servisní a marketingové portály)

  • komunikace s dodavateli SW

  • hledání způsobů, jak řešit konkrétní problémy, definovat rozsah a možnosti IT řešení

  • zajišťování podkladů pro nové projekty

  • definice/návrh procesů v ERP systému

  • příprava a aktualizace návodů v češtině a angličtině

Profil kandidáta

  • zkušenosti v oblasti IT na úrovni mid-level

  • analytické myšlení

  • uživatelské znalosti MS Office

  • anglický jazyk (úroveň B2)

Výhodou:

  • znalost Helios Green nebo jiného ERP sytému

  • znalost JIRA a Confluence

  • povědomí o SQL

Nabízíme

  • telefon i k soukromým účelům

  • stravenky v hodnotě 100 Kč

  • Multisport kartu

  • 5 týdnů dovolené

  • 2 dny účelového pracovního volna (sick days)

  • dotované kurzy anglického jazyka na pracovišti

  • flexibilní pracovní dobu

  • firemní akce a teambuildingy

  • pracoviště v Praze 9 - Vinoř

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4068352  Dátum zverejnenia: 25.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.