Práce operátora výroby s náborovým bonusem 20.000 Kč

Opava, Česko

Popis pozice

Hedáte práci v Opavě? Nevadí vám 12hod. směny?

Tak začněte pracovat pro největšího světového výrobce práškových nátěrů sídlicího v Opavě!

Hledáme nové kolegy na pozici operátora výroby, které rádi zaučíme a vše jim ukážeme.

Nyní s náborovým bonusem 20.000 Kč!
Jedná se o manuální práci, kde budete samostatně u svého stroje nebo výrobní linky kontrolovat výrobky, počítat, míchat a nebo výrobky balit do krabic

Profil kandidáta

Hledáme kandidáty kteří:

  • mají SŠ s výučním listem

  • jsou odpovědní a fyzicky zdatní

  • nemají problém pracovat na 12hod. směny (nepřetržitý provoz)

Výhodou je, pokud:

  • máte zkušenost s pozici operátora výroby

Nabízíme

Náborový bonus ve výši 20.000Kč

Základní mzda 22.500 Kč

Kvartální bonus až 8.000 Kč

Příspěvek na dopravu 300 – 1.000 Kč, dle vzdálenosti bydliště

Dotované stravování (oběd za 25 Kč)

Příplatky nad rámec zákona

Týden dovolené navíc

Smlouva na HPP

Zázemí moderního provozu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zuzana Adamčíková
+420731634084
ID: 4070310  Dátum zverejnenia: 28.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.