Strojní zámečník | Bohumín

Bohumín, Česko

Popis pozice

Do mezinárodní výrobní firmy hledáme strojního zámečníka! Pokud máte zkušenosti na obdobné pozici, jste zručný a technický typ, pošlete mi svůj životopis, probereme spolu detaily pracovní pozice. :-)
  • Zajištění technické provozuschopnosti výrobního zařízení

  • Opravy výrobního zařízení

  • Preventivní údržba dle plánu

Profil kandidáta

  • Vyučení v oboru zámečník + praxe na pozici provozního zámečníka

  • Svářečský průkaz

  • Čtení strojních výkresů

  • Základní práce na PC

  • Samostatný přístup k řešení pracovních úkolů

  • Preciznost, zručnost

  • Ochota pracovat v nepřetržitém provoze (pracuje se např. 2 soboty v měsíci i o víkendu)

Nabízíme

  • Stabilní a dlouhodobá práce na plný úvazek

  • Adekvátní mzda + měsíční bonusy

  • Závodní jídelna s příspěvkem na stravování

  • 5 týdnů dovolené

  • Měsíční příspěvěk do firemní Cafeterie (300Kč/měsíc)

  • Věrnostní bonusový program

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4070948  Dátum zverejnenia: 28.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.