Procesní technik / Technolog s VŠ a AJ - vstřikování plastů

Olomoucký kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme inženýra s vysokoškolským technickým vzděláním, který má 3-5 let zkušeností ze vstřikovny plastů. Pokud jsi ale absolvent a tato výroba tě zajímá a máš zacílené studium na naší výrobu, aktivní angličtinu a nevadí ti přebírat projekty ve Španělsku, kam budeš cestovat, těším se na CV!

Časem se můžeš tešit na profesní růst vést tým!

  • První rok bys pracoval na procesu vstřikování plastů a další rok by se věnoval industrializaci – přebírání nových projektů ze Španělska a jejich aplikování uvnitř výroby, po technické stránce

  • Tvorba výrobních postupů

  • Podílení se na zavádění nových produktů a procesů do výroby včetně transferů výroby a zvyšování produktivity výrobního procesu

  • Účast na zavádění metod štíhlé výroby, zodpovědnost za řízení a rozvoj procesů a technologií

  • Aktivní účast na správném chodu a nastavení automatizovaných strojů a řízení jejich industrializace

  • Hledáme silnou osobnost, která se nebojí časem převzít kompetence ve vedení lidí

Profil kandidáta

  • VŠ technického směru

  • 3-5 let zkušeností ze vstřikovny plastů, uvítáme ale i absolventy tohoto, či příbuzného oboru naší výroby

  • Schopnost čtení výkresové dokumentace a používání měřící techniky

  • Komunikace v anglickém jazyce je zde podmínkou

  • Práce na PC – excel pokročilý

  • Chuť se vzdělávat

  • Komplexní a analytické myšlení

  • Schopnost týmové práce

  • Schopnost zvládat zátěžové situace

  • Organizační a komunikační dovednosti, přirozená autorita s potenciálem vést tým

Nabízíme

  • Zázemí rodinné výrobní společnosti (tým do 50 lidí), kde se navzájem podporujeme a pomáháme si

  • Stravenky v hodnotě 100 Kč / den

  • Volné víkendy

  • Flexi pass v hodnotě 3200 Kč / rok

  • 5 týdnů dovolené

  • Příplatky za odpolední a noční směny

  • Profesní růst do vedoucí funkce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4071083  Dátum zverejnenia: 29.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.