Montáž a kontrola elektrotechniky, Lanškroun

Pardubický kraj

Popis pozice

Hledáš nové stálé zaměstnání a nevadí ti práce ve třísměnném provozu? Máš kladný vztah k elektronice, drobným součástkám, které ti nedělají žádný problém? Hledáme nové kolegy, kteří mají zkušenosti z výroby, všechno čím se zabýváme se dá u nás naučit, stačí jen chtít! Tato nabídka je ti šitá přímo na míru.
Budeš u nás vykonávat montáž, obsluhovat jednoduché stroje a kontrolní zařízení, vizuálně kontrolovat kvalitu výrobků pomocí lupy nebo mikroskopu, a podobně.

Profil kandidáta

Nemáme žádné přehnané požadavky, potřebujeme alespoň střední odborné vzdělání, chuť pracovat, dobrý zrak a učit se novým věcem!

Nabízíme

Za dobře odvedenou práci nabízíme nástupní plat ve výši až 21.000 Kč

Dále benefity jako:
– nástup přímo do kmene,
– bonus za docházku,
– osobní ohodnocení až 30% výše základní mzdy,
– týden dovolené navíc,
– dotované stravování v závodní jídelně (cca 25.-/oběd),
– měsíční příspěvky na volnočasové aktivity,
– po 1. roce ve společnosti penzijní připojištění,
– výhodný zaměstnanecký tarif, a mnoho dalšího.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4072398  Dátum zverejnenia: 30.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.