Specialista automatizace MES

Ústecký kraj, Česko

Popis pozice

• Poskytuje služby MES konzultanta a administruje systém

• Navrhuje systém, definuje požadavky na systém a vytváříintegrační specifikace vč. zajištění nacenění

• Řízení projektů a koordinace dodavatelů zařízení

• Nasazení systému na výrobní linky

• Systém testování, případy užití, provedení funkčních aakceptačních testů, zajištění „připravenosti k použití“

• Investigace a řešení problémů, servisní a změnovýmanagement, podpora zlepšování

• Interní a externí komunikace

Profil kandidáta

• Zkušenosti s implementací MES programů a procesů

• Zkušenosti s implementací MES programů a procesů (data, recepty, objednávky, trasování, propojenost, …)

• Zákaznicky a servisně orientovaný, osobní odpovědnost, týmový hráč, schopnost pracovat s globálními týmy

• Znalost práce s SW systémy plánování pro výrobní procesy, propojení MES s ERP

• Znalost řídících a automatizačních systémů

• SŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti IT nebo automatizace

• AJ znalost úrovně B2, NJ výhodou• Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

• Práce v mezinárodním týmu s mezinárodními vzdělávacími programy

• Motivační plat (13. a 14. plat)

• 25 dní dovolené

• Další zajímavé benefity (dotovaná jídla, příspěvky napenzijní připojištění, příspěvek na dopravu atd.)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Poláková
ID: 4072730  Dátum zverejnenia: 1.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.