IT Analytik (UML, BPMN, Enterprise Architect)

Praha

Popis pozice

Máte zájem o karierní posun? Pracoval/a jste s vytvářením technického zadání na základě business požadavků? Umíte připravit kvalitní analytickou dokumentaci? V tomto případě tato pozice může být skvělou volbou pro Vás, protože nabízí příležitost uplatnit Vaše předchozí zkušenosti a v budoucnu se posunout na pozici Solution Architekta.

Pozice je otevřena v české společnosti, která funguje téměř 20 let. Nabízí řádu služeb v IT včetně vývoje velkých SW produktů, výměny celých systémů, integrace, analýzy a testování. Dělají projekty pro banky a pojišťovny, telekomunikace, obchod a služby, energetiku a veřejné služby, média atd.

  • Budete spojovacím článkem účastníků projektu od zjišťování a ověřování požadavků se zástupci zadavatele, přes organizaci a vedení řešitelských schůzek, návrhy a prezentace řešení klientovi, technické zadání vývojovému týmu, včetně projednávání případných dodatečných změn v dodávce, modelování procesů, zpracování návrhů obrazovek, až po podporu při přípravě UAT testů

  • Primárně budete odpovědný/á za tvorbu IT analýz a kvalitní analytické dokumentace

  • Uvítáme vaši proaktivitu a doporučení na inovativní kroky, aplikovatelné pro řešenou oblast

Profil kandidáta

  • Dokážete analyzovat a formulovat funkční a nefunkční požadavky; prezentovat požadavky v grafické formě

  • Umíte formulovat datové struktury, definovat rozhraní

  • Máte zkušenosti s modelováním procesů

  • Máte znalost Enterprise Architect a moderních metod při práci s požadavky (UML, Use Cases, BPMN, ITIL)

  • Výhodou znalost XML a SQL

  • Máte výborné komunikační schopnosti a proaktivní přístup

  • Skvěle ovládáte češtinu / slovenštinu, slušně angličtinu, dokážete v ní prezentovat řešení​

Nabízíme

  • Spolupráce na hlavní pracovní poměr nebo IČO

  • Nezávislá a kreativní práce, otevřené a přátelské prostředí

  • Moderní HW a SW vybavení, přístup k nejnovějším technologiím a specifickým projektům

  • Pěkná kancelář v blízkosti stanice metra Palmovka, kvalitní zázemí pro sportovní aktivity a pro milovníky dobrého jídla

  • Benefity: Multisport, příspěvek na životní a penzijní připojištění, jazykový kurzy, sick days, stravenky, datový tarif pro zaměstnance a členy rodiny; možnost částečného Home Officu

  • Firemní akce pro zaměstnance a jejich rodiny

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4072739  Dátum zverejnenia: 1.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.