Java SE/EE Developer – Big Data Projekt – IČO

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Máte již za sebou min. 3-5 let zkušeností s programováním v jazyce JAVA?
Pokud hledáte dlouhodobou práci jako kontraktor, máme pro vás projekt, který na území ČR nemá obdoby!

Jedná se o nejrozsáhlejší automatizaci, sběr a analýzu dat v oblasti energetiky (celkovou transformaci energetické infrastruktury v ČR). Celkově bude tento projekt trvat 6 let.

☑️ Práce v agilním prostředí – 14 denní sprinty

☑️ Možnost se podílet na vývoji zcela nového produktu

☑️ Volnost (ale i odpovědnost) při tvorbě technických designů

☑️ Využití moderních technologií jako:
Java SE 11, Apache Kafka, Kafka Streams, Zookeeper, ElasticSearch, Ansible, Ruby

Profil kandidáta

✔️ Java (SE/EE) – Velmi dobrá znalost vývoje JAVA aplikací

✔️ Linux – uživatelská úroveň (orientace v prostředí, není potřeba administrovat)

✔️ Znalost nějakého scriptovacího jazyka (Perl, Ruby, LUA)

✔️ Znalost relačních databází a SQL (je plus)

✔️ Velká výhoda je znalost Elasticsearch, Maven, Jenkins (CI), Git, Ansible

✔️ Další výhodou je zkušenost s velkými projekty a pozitivní přístup k testování vlastního kódu

Nabízíme

✅ Zázení etablovaného start-upu bez byrokracie, který působí na trhu již 8 let

✅ Flexibilní pracovní doba s možností home-office

✅ Příjemné pracovní prostředí a sympatický kolektiv

✅ Týden dovolené navíc, celkem 25 dnů

✅ Odborné vzdělávání

✅ A další benefity jako stravenky (100,- Kč/den), MultiSport karta nebo nápoje na pracovišti zdarma

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4072740  Dátum zverejnenia: 1.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.