Seřizovač robotů - volné víkendy!

Středočeský kraj

Popis pozice

Technická společnost hledá do svého týmu parťáka na pozici seřizovače KUKA robotů, který má již předchozí zkušenost na obdobné pozici. Pracoviště v Mladé Boleslavi.

  • seřizování robotické linky

  • dohlížení na správnou a bezpečnou manipulaci zaměstnanců se strojem

  • provádění úprav dle výsledků měření

  • zajišťování dohledu nad technickým stavem strojů

  • diagnostika poruch a spolupráce s robotikem na jejich odstranění

Profil kandidáta

  • praxe na pozici seřizovače

  • praktická znalost robotů (KUKA, ABB nebo FANUC)

  • ochota pracovat v 3 směnném provozu

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení ve výši 34 000 – 44 000 Kč

  • plně hrazené stravenky

  • odměna za docházku 500 Kč

  • 8 h směny od pondělí do pátku a volné víkendy

  • kvalitní zaškolení

  • smlouva na HPP

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Laganová
+420 728 275 980
ID: 4074102  Dátum zverejnenia: 4.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.