Vedoucí produktů prodejny - Outlet

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti módy, jste kreativní a bez problému se domluvíte v anglickém jazyce?

Pro našeho významného klienta hledáme nového kolegu na pozici Vedoucí produktů prodejny!
  • Nákup a evidence zboží za svěřenou kategorii

  • Vyjednávání obchodních podmínek s dodavateli

  • Cenotvorba v celé prodejní síti za svěřenou kategorii

  • Zajištění logistiky spojené se zásobováním ze zahraničí

  • Vyhledávání dalších potencionálních dodavatelů

  • Zodpovědnost za vizualizaci prodejny

Profil kandidáta

  • Zbožíznalství v oblasti módy výhodou

  • Znalost anglického jazyka – komunikace s dodavateli

  • Samostatnost, spolehlivost, orientaci na výsledek

  • Praxe v oboru velkou výhodou

  • Práci s PC (Excel, Power Point, Word…)

Nabízíme

  • Mobilní telefon, Notebook

  • Nástup možný ihned

  • Možnost kariérního posunu

  • 5 týdnů dovolené

  • Nadstandardní mzdové ohodnocení

  • Stravenky - plně hrazené zaměstnavatelem

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4074377  Dátum zverejnenia: 4.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.