Manažer kvality se skvělými benefity (automotive)

Středočeský kraj

Popis pozice

Výrobní společnost hledá do svého týmu parťáka/parťačku na pozici vedoucího oddělení provozní kvality, který má zkušenost s vedením zaměstnanců, pokročilou znalost angličtiny a praxi v oblasti kvality. Nástup možný ihned nebo dohodu. Pracoviště Nymburk.

  • vedení týmu pracovníků (specialisté kvality, kontroloři výrobní kvality, referenti analýzy kvality)

  • odpovědnost za identifikaci příčin výrobních vad, jejich odstranění a ověření účinnosti přijatých opatření

  • koordinace týmu k řešení reklamací z oblastí vstřikovny, lakovny, montáží

  • řešení problémů souvisejících s požadavky zákazníka

  • spolupráce na akčních plánech závodu, nových projektech z pohledu provozní kvality

  • účast na jednáních u zákazníků a dodavatelů

Profil kandidáta

  • praxe v oblasti kvality

  • pokročilá znalost anglického jazyka (denní využití)

  • znalost normy ISO TS 16949

  • dobrá znalost MS Office

  • zkušenost s vedením lidí

  • aktivní řidič

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení ve výši 40 000 – 80 000 Kč

  • kvartální bonusy

  • roční bonus

  • 25 dní dovolené

  • flexibilní pracovní doba

  • příspěvek 500 Kč měsíčně na kulturu, sport a cestování

  • skvělé obědy ve firemní kantýně za 23 Kč

  • zvýhodněné mobilní tarify

  • firemní akce pro zaměstnance a dodavatelské slevy

  • smlouva na HPP na dobu neurčitou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Laganová
+420 728 275 980
ID: 4074572  Dátum zverejnenia: 4.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.