Kontrolor vstupní kvality - Mošnov (jen ranní)

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme šikovného kontrolora kvality, který se ujme kontroly materiálu, který vstupuje do výroby. Uvítáme praxi na obdobné pozici ze sériové výroby v automotive. Těšte se jen na ranní směnu a spoustu benefitů! :-)

  • provádění kontroly materiálů, které vstupují do výroby

  • monitorování dodávaných komponentů i z hlediska včasného dodání

  • provádění záznamů o kontrolách

  • podpora procesních inženýrů a inženýrů kvality při řešení procesních a kvalitativních problémů

  • analýza šrotovaných komponentů

Profil kandidáta

  • pro snadnější adaptaci byste měl/a mít pracovní zkušenosti min. 2 roky v oblasti kvality /velkou výhodou je zkušenost z automotive společnosti

  • komunikativnost a dobré organizační schopnosti

  • při plnění zadaných úkolů je velmi důležitá samostatnost a proaktivita

Nabízíme

  • moderní prostředí stabilní firmy v Ostravě

  • příjemný kolektiv

  • mzda + bonusová složka

  • 5 týdnů dovolené

  • flexi passy

  • stravenky

  • jazykové kurzy AJ

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4074717  Dátum zverejnenia: 5.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.