Referent/ka obchodního oddělení

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte pracovní zkušenosti na pozici referenta obchodního oddělení nebo jako podpora zákazníka? Chtěli byste zúročit své zkušenosti a připojit se do přátelského týmu pohodových kolegyň? Pak by Vás mohla zaujmout pozice Referent/ka obchodního oddělení, kterou aktuálně obsazujeme pro našeho klienta, který se zabývá především výrobou forem a plastových výlisků.
Na jakou pracovní náplň se můžete těšit?
  • komunikace se stávajícími zákazníky
  • vyřizování objednávek, předávání zakázek do výroby
  • práce v systému SAP
  • řešení reklamací, odvolávek
  • zpracování cenových nabídek

Profil kandidáta

Hledáme kolegu/kolegyni, který/á:
  • má zkušenosti na obdobné pozici
  • je zákaznicky orientovaný/á
  • umí pracovat v systému SAP
  • bez problému zvládne komunikaci v anglickém jazyce (jak mail, tak i call se zákazníkem)

Nabízíme

Za Vaši práci nabízíme:
– práci ve společnosti, která se chce posouvat kupředu a je otevřena novým myšlenkám
– týden dovolené navíc
– kvartální bonusy
– flexibilní pracovní dobu s pevným jádrem od 8. do 14. hodin
– dotované stravování
– příspěvek do Cafetérie
– příspěvek na penzijní připojištění

Pokud Vás pozice zaujala, budeme se těšit na Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4079113  Dátum zverejnenia: 11.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.