Personální konzultant - částečný úvazek (DPČ)

Praha

Popis pozice

Pracujte v týmu skvělých lidí pro ManpowerGroup, jedničku na trhu personálních agentur! U nás vás čeká práce, při které budete v neustálém kontaktu s kandidáty i našimi klienty!

Baví vás výzvy, nábor zaměstnanců, každodenní telefonická a emailová komunikace? Jste samostatná, asertivní a přátelská osobnost? Pak hledáme právě vás!

Rozšiřte naše řady! Pošlete nám životopis a motivační dopis. Čeká vás moderní kancelář v centru Prahy (Florentinum), možnost občasného home office, pravidelná školení, teambuildingy a další zaměstnanecké benefity.
Co vás čeká na pozici personálního konzultanta?

  • každodenní nábor zaměstnanců

  • vytváření a udržování dlouhodobých kontaktů s klienty a kandidáty

  • tvorba nástupních i výstupních dokumentů, reporting, příprava podkladů pro SSC atd.

Profil kandidáta

Měl/a byste být..:

  • komunikativní

  • enegická a dravá osobnost

  • samostatný a asertivní zaměstnanec

..a mít:

  • angličtinu minimálně na úrovni B2 (a nebát se mluvit:) - komunikace v AJ s klienty i kandidáty je na této pozici každodenní chléb

  • předchozí zkušenosti s náborem zaměstnanců (není podmínkou, ale je výhodou) či s administrativní prací

  • chuť učit se nové věci

Nabízíme

  • příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Prahy (Florentinum)

  • práci na DPČ (cca 20 hodin týdně)

  • možnost časové flexibility - kdy budete chodit do kanceláře si nastavíte dle svých časových možností (naše ideální představa je být k dispozici 4 dny v týdnu, nicméně po zaučení bude možné kombinovat s Home Office)

  • okamžitý nástup aneb včera bylo pozdě:)

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete mi, prosím, váš životopis s fotografií a krátký průvodní dopis.

Ideání příležitost pro studenty či maminky/tatínky na rodičovské dovolené!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Regina Plojharová
ID: 4079794  Dátum zverejnenia: 12.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.