Servisní pracovník - pouze na jednu směnu

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Hledáte práci v čistém a tichém prostředí? Chcete být součástí týmu, který bude zpracovávat zakázky, aby produkty, které zákazníci vrátí, mohly dobře sloužit dále a nestaly se odpadem? Navíc s  výbornou dopravní dostupností!
Na této pozici budete mít za úkol testovat elektrické spotřebiče a zařízení, jejich funkčnost, budete také kontrolovat příslušenství a vytvářet podklady pro technika. Čeká Vás i čištění zařízení, balení, příprava na expedici a další.

Profil kandidáta

Požadujeme:

  • Manuální zručnost a šikovnost

  • Schopnost práce v kolektivu

  • Dobrý zdravotní stav

  • Praxi na obdobné pozici

  • Vyhlášku 50 §5 (výhodou je §6)

Nabízíme

Co Vám nabídneme:

  • práci pouze na ranní směny (jednosměnný provoz)

  • stravenkový paušál

  • čisté, tiché, bezprašné pracovní prostředí

  • výbornou dopravní dostupnost

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4079795  Dátum zverejnenia: 12.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.