It byznys analytik

Praha

Popis pozice

Máš zkušenost s IT Byznys analýzou a chceš se posunout dál? Nabízíme skvělou příležitost pracovat pro společnost, která je v TOP 40 největších rodinných firem Česka podle žebříčku Forbes. Společnost nabízí řádu služeb svým klientům včetně srovnání pojistných řešení na českém trhu s možností výběru toho nejlepšího. Jako Byznys analytik se budeš podílet na vývoji tohoto produktu a také interního CRM systému.

  • Spolupráce na tvorbě nových technických řešení, která budou mít v praxi reálný businessový přínos

  • Navrhování optimálních řešení v oblasti pojištění vozidel na základě dat a jejich testování s reálnými uživateli

  • Komunikace se zadavateli a analýza business požadavků na funkčnost nových produktů

  • Zpracování user stories a analytických podkladů pro vývoj nových funkcionalit

  • Komunikace v rámci týmu ohledně možného technického provedení, spolupráce s vývojáři, testery a součinnými týmy

Profil kandidáta

  • Praxe v IT byznys analýze alespoň 1-2 roky

  • Znalost JIRA a/nebo Confluence

  • Schopnost efektivně komunikovat, vyjednávat, prezentovat nové nápady

  • Analytické myšlení, dotahování věci do konce a rychlá orientace v nových situacích

  • Přehled o procesním a projektovém řízení

  • AJ na úrovni B1

Nabízíme

  • Práce c profesionálními a zkušenými kolegy

  • Dlouhodobá podpora profesního a osobního rozvoje včetně odborných zkoušek

  • Jazykové kurzy

  • Systém Cafeteria s benefity dle výběru (doplňkové penzijní spoření, příspěvek na vzdělávání a volný čas ve výši 6.000 Kč ročně, stravenky, věrnostní odměnu za každých 5 let ve společnosti)

  • 5 týdnů dovolené a sick days

  • Mobilní telefon a notebook

  • Slevy a další výhody u vybraných dodavatelů

  • Zaměstnanecké akce

  • Možnost přispět svojí prací pro neziskovou organizaci nebo podpořit neziskový projekt a získat grant

  • Krásné pracovní prostředí v centru Prahy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4080835  Dátum zverejnenia: 13.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.