Obchodní manažer v potravinářství

Praha

Popis pozice

Mezinárodní společnost zabývající se zpracováním a prodejem ryb hledá do svého týmu obchodního manažera s předchozí praxí v potravinářské společnosti. Výhodou, ne však podmínkou je bydliště v Praze a okolí, jelikož zde se obvykle nachází centrály stávajících i potenciálních zákazníků.

  • vytváření a nastavování obchodní strategie pro určené trhy a odpovědnost za její plnění

  • navazování obchodního vztahu s klíčovými zákazníky (Food Service, obchodní řetězce)

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí, péče o stávající zákazníky

  • budování obchodních vztahů v České republice a na zahraničních trzích

  • spolupráce s ostatními odděleními společností

  • vedení jednání se zákazníky

Profil kandidáta

  • SŠ nebo VŠ vzdělání se zaměřením na ekonomiku, obchod nebo potravinářství

  • praxe na obdobné pozici v potravinářské společnosti podmínkou!

  • zkušenost s nastavováním obchodních strategií

  • zkušenost s vedením týmu

  • pokročilá znalost anglického jazyka je nezbytná pro komunikaci se zahraničními zákazníky

  • řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení adekvátní Vašim zkušenostem

  • roční bonus

  • home office

  • telefon, notebook a služební automobil i k soukromým účelům

  • pečlivé zaškolení a přátelské prostředí

  • smlouva na HPP

  • nástup možný ihned či dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Laganová
+420 728 275 980
ID: 4080988  Dátum zverejnenia: 14.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.