Operátor/ka výroby (lehká manipulace s drobnými součástkami, Lanškroun)

Pardubický kraj

Popis pozice

Firma zabývající se vývojem a výrobou speciálních materiálů, komponentů a elektro systémů pro automobilový průmysl nabízí práci na pozici Operátora/ky výroby v Lanškrouně.
Jedná se o jednoduchou obsluhu strojů, montáž, kontrolu kvality výrobků, včetně vizuální kontroly. A také manipulace s polotovary a hotovými výrobky, zápis údajů do výrobní dokumentace a systému a podobně, vykonávána na 8 nebo 12 směny.

Profil kandidáta

Máte zkušenosti z výrobního prostředí? Baví Vás práce s malými součástkami a nevadí Vám práce ve směnném provozu? Tato nabídka je šitá Vám přímo na míru.

Kromě uvedeného požadujeme:

  • minimálně střední odborné vzdělání,

  • dobrý zrak,

  • zodpovědný přístup k práci

a dobrou fyzickou kondici.

Nabízíme

Kromě stabilního zaměstnání na HPP získáte:

  • nástup přímo do kmene,

  • bonus za docházku,

  • osobní ohodnocení až 30% výše základní mzdy,

  • pravidelné navyšování základní mzdy,

  • týden dovolené navíc,

  • dotované stravování v závodní jídelně (cca 25.-/oběd),

  • měsíční příspěvky na volnočasové aktivity,

  • po 1. roce ve společnosti penzijní připojištění,

  • výhodný zaměstnanecký tarif

a mnoho dalšího.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4082050  Dátum zverejnenia: 17.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.